Sennelier Green for Oil – mittetoksiliste lisandite sari õlivärvidele

Sennelier Green for Oil – mittetoksiliste lisandite sari õlivärvi jaoks

Traditsioonilised lahustid on äärmiselt tõhusad, kuid nende probleemiks on kiire lenduvus ja naftapõhine päritolu. Sennelier Green For Oil on osa biolahustite sarjast, mis on ohutum ja keskkonnasäästlikum alternatiiv traditsioonilistele lahustitele. Green for Oil tootesari on samade omadustega kui traditsioonilised meediumid.

Tööruumide pidev ventileerimine, töövahendite hoidmine õhukindlates purkides, nende ühtlustamine naftadestillaadiga, piirangud ohutu ümbertöötlemise osas… kõik need on väikesed ebamugavused, mis kokku muutuvad oluliseks takistuseks! Seetõttu ongi Sennelier välja töötanud uue Green for Oil tootesarja loodussõbralikud lahustid.

Biolahustid toodetakse taastuvatest toorainetest, keskendudes biomassil põhinevatele allikatele. Need on loodusliku päritoluga tooted, mis on saadud taimsetest, loomsetest või mineraalsetest toorainetest. Need vastavad sanitaar- ja keskkonnastandarditele, kuna on loodud jätkusuutlike komponentidega.

Sennelier Green for Oil on valmistatud saflooriõli baasil. Õli ekstraheeritakse õlitaimest, mis näeb välja nagu ohakas ja mida nimetatakse saflooriks. Sellel õlil on soodsad kuivamisomadused, see on väga vastupidav ja kolletub vähem kui teised õlid. Lõpp-produktiks on taimne lahusti, millel on samad omadused kui traditsioonilistel lahustitel nagu naftadestillaat või tärpentin, kuid millega ei kaasne nendega seotud riske (see pole tuleohtlik ega ärritav ning on peaaegu lõhnatu). Sennelier biolahusti klassifitseeritakse vastavalt CE 1272/08 määrusele mittetoksiliseks – see säästab tervist ja keskkonda.

Green for Oil on segatav ka traditsiooniliste meediumitega. Näiteks on õlivärviga võimalik luua täiesti oma meedium, kasutades Green for Oil vedeldit ja traditsioonilist sikatiivi. Traditsiooniliste meediumitega kasutatud pintsleid saab puhastada Green for Oil puhastusvahendiga. Traditsiooniliste meediumitega loodud maale on võimalik kaitsta Green for Oil lakkidega.

Kutsuge loodus oma õlimaalidesse!