Meist

AS Vunder on 1991 aastal loodud 100% Eesti kapitalil põhinev pereettevõte, mis tegeleb kunsti-, kooli-, büroo-, kirja-, ja siseviimistlustarvete impordi ja müügiga Baltikumis. Oleme usaldusväärne partner Sinu loomeprobleemide lahendamisel, pakkudes kõige laiemat valikut kunstitarbeid Baltikumis. Meie valikus leidub tooteid igale vanuse- ja huvigrupile professionaalist harrastajani. Endale sobilikud tooted leiab kvaliteetseid töövahendeid otsiv proff kui ka see, kes soovib harrastada kunsti ja käsitööd või vajab lihtsalt igapäevaselt kooli-ja kontoritarbeid.

Pakume paljusid ülemaailmselt tunnustatud kaubamärkide tooteid, mida iseloomustab kvaliteet ja aastakümnete/-sadade pikkused kogemused. Nii leiab näiteks kunstnik meie valikust suurima kunstitarvete tootja ColArt grupi brändide Liquitex, Winsor&Newton ja Lefranc Bourgeois tooted, Raphael pintslid, Sennelier pigmendid ja maalitarbed, Canson paberitooted, Derwent pliiatsid ja paljude teiste tunnustatud brändide vahendid. Hobilisele pakume suurima hobivärvide tootja Marabu värve. Koolilastele teeb rõõmu innovatiivsuse ja kvaliteedi poolest tuntud koolitarvete tootja Maped. Igapäevase kirjutusvahendi saab valida juhtivate kirjutusvahendite tootjate Pilot ja M&G toodete seast. Kodusteks restaureerimistöödeks pakume Liberoni puiduhooldusvahendeid.

Meil on kunsti-ja hobitarvetele suunatud kauplused ja kunstistuudiod “Skizze” Eestis, Tallinnas ja Tartus ja Leedus, Vilniuses. Samuti on meie tooted saadaval edasimüüjate kaudu üle Eesti, Läti ja Leedu.

Oleme pühendunud kvaliteedi pakkumisele ja vahendamisele, toetudes professionaalsele lähenemisele ja eetilistele ning perekondlikele väärtustele, olles lojaalsed meie klientidele ja partneritele.

Visioon
Julgustame inimesi end väljendama, pakkudes kvaliteetseid vahendeid ja inspireerivaid lahendusi.

Missioon
Meie missiooniks on loomingulise rahulolu pakkumine kvaliteetsete vahendite kaudu, mis võimaldab luua tulemusi, mis kestavad.

Rõõm loomisest!