Poiss Derwent Coloursoft nahatooni värvipliiatsitega

logo-derwentPoiss Derwent Colorsoft nahatooni värvipliiatsitegaKäesolev näpunäide on tehtud selleks, et saada parem arusaamine, kuidas kasutada Derwent Coloursoft kuute nahatooni värvipliiatsit. Samm-sammult juhend õpetab värve kokku sulandama ja looma uusi värve ja toone.

Vaja läheb:

  • Värvipliiats Derwent Coloursoft nahatoonid komplekti

Soovi korral:

  • Erinevad lisavahendid toonide sulatamiseks ja ühtlustamiseks

Töö käik:

1) Joonista kontuurid võimalikult heledalt. Pehme söekummiga saad kustutada üleliigsed tugevad pliiatsijooned, nii et jäävad ainult õrnad jooned. See on väga oluline eriti heledamate piltide puhul, sest tumedad jooned jäävad muidu juba väga kaugelt näha. 
blogi-nn-colorsoftpoiss-step1

2) Kreemja (Cream) pliiatsiga värvi kergelt terve nägu üle, väljaarvatud ebatasased osad (st nina, silmaümbrus, kulmud ja lõug), silmad ja suu. Kasuta teravat pliiatsit ning ära vajuta liiga tugevalt sellele, et saavutada siledam tulemus. Pea silmas, et nahavärv läheb päris juuksepiirini välja.
NB! Näidis pilti on võimendatud, et oleks näha, kuhu kreemja tooniga joonistatud on. Tegelikult peab jääma pilt tunduvalt heledam.

blogi-nn-colorsoftpoiss-step2


3) Kata ühtlasekt kogu näugu roosaga (Pink). Värvi ühtlaselt kokkusulatamiseks võid kasutada ka erinevaid selleks mõeldud lisavahendeid. Tõenäoliselt peab roosaga värvima mitu kihti, kuna see on suhteliselt õige lapse näovärvi toon.
blogi-nn-colorsoftpoiss-step3


4) Värvi punakas-roosa (Blush Pink) pliiatsiga alasid, mis peavad olema roosakamad (põsed ja huuled) või tumedamad (pea küljed ja lõuaalune). Taaskord võib kasutada lisavahendeid ühtlustamiseks. Huvitavama tulemuse saavutamiseks võid vajutada reljeefse joone sisse heledaks jäävatele pindadele (nt. silmavalged, kaelus jne) spetsiaalse reljeefjoonte tegemiseks mõeldud töövahendiga.
blogi-nn-colorsoftpoiss-step4


5) Kata varjus olevad kohad ookriga (Ochre) – juustepiir, ninajuur, kõrvad, T-särk jne.
blogi-nn-colorsoftpoiss-step5


6) Järgmisena tuleb kasutada eriti õrnalt pruuni (Brown Earth). Liigselt tumedad toonid jätavad laspe ihule pesemata ilme. Ettevaatlikult kanna sama tooni kulmudele, ripsmetele, juustele ja särgile. Lisa natukene pruuni ka kaelale.
blogi-nn-colorsoftpoiss-step6


7) Silmad toonida sinisega (Indigo). Hall (Dove Grey) sobib silmavalgele varjundi andmiseks ja must (Black) pupillide jaoks. Soovikorral võid teha silmad hoopis näiteks pruunid. Ühtlusta veel kõike värve.
blogi-nn-colorsoftpoiss-step7

 

02RE23002170 5028252101943 Värvipliiats Derwent Coloursoft 6tk nahatoonid metallkarbis Värvipliiats Derwent Coloursoft 6tk nahatoonid metallkarbis
Saadavus kauplustes
  • Eesti
  • Tallinn Skizze1
  • ARS Skizze2
  • Kalamaja Skizze5
  • Tartu Skizze0
  • Leedu
  • Vilnius Skizze0
  • E-pood / hulgimüük
12.05 Lisa korvi