Myboshi lõngabränd: Käsitöömaailma värvikaim valik

Myboshi lõngabränd on loonud endale koha käsitööhuviliste südametes, pakkudes mitmekülgset valikut kvaliteetseid lõngu. Selle Saksamaa päritolu brändi eripäraks on mitte ainult lõngade suurepärane kvaliteet, vaid ka nende ergas ja kütkestav värvipalett. Myboshi lõngad on inspireeritud Jaapani kudumiskunstist, tuues endaga kaasa kaasaegse lähenemise traditsioonilisele käsitööle.

Myboshi lõngasortidest saab iga käsitööline leida endale sobiva lõnga, olgu siis tegemist mütsi, salli, või hoopis aigurumi loomakese valmistamisega. Vaatame lühidalt üle Myboshi peamised lõngakollektsioonid:

Myboshi No.1
Myboshi brändi eduloo algus. 70% plüakrüül ja 30% meriino villast koosnev lõng on vastupidav ning kauakestev. Lihtne kasutada nii algajatel kui ka edasijõudnutel. Sobib ideaalselst sallide ja mütside kudumiseks.

Myboshi No.2
Unikaalse koostisega Myboshi No.2 lõnga siidjas tunne sobib hästi tundlikule nahale. See lõng koosneb 85% puuvillast ning 15% kapokipuu kiust, mis on kõige kergem naturaalkiud maailmas. See eriline koostis lubab ka pesemist kuni 60°C kraadi juures, mille tõttu on see imeline beebidele ning armsate amigurumi loomakeste heegeldamiseks.

Myboshi 50|50
Myboshi ühendab kahe maailma parimad – puuvilla ja meriino villa. See riiete valmistamiseks loodud lõng on kauakestev ja tugev ning sobib igaks hooajaks tänu oma temperatuuri reguleeritavatele omadustele.

Myboshi Samt
Sametise pehmusega 100% polüestrist lõng särab eriliselt amigurumi loomakestena. Loomakeste järgi on ka lõnga toonid omale nime saanud. Oma paksu ja pehme olemusega sobib Samt ka tekkide, patjade ja muude kodu kaunistuste valmistamiseks.

Myboshi Alpaka
Erilise koostisega Alpaka lõng on ülipehme ning soe, milletõttu sobib see eriti just riiete valmistamiseks. Alpaka vill (sisadab 10%) annab esemele pehmust ning mugavust, polüamiid (15% sisaldusega) teeb lõnga painduvaks, vill (25%) aitab reguleerida temperatuuri ning akrüül (50% ulatuses) annab lõngale stabiilsuse. Ideaalne valik inimestele, kes otsivad head kvaliteedi ja hinna suhet.

Myboshi Mysocks
75% villast ja 25% polüamiidist koosnev sokilõng on töödeldud aloe veraga, mis teeb lõnga pehmeks ning annab sellele meeldiva lõhna. Mysocks on ülimalt kauakestev, vastupidav ja mugav. Ühest dokist jagub lõnga ühe sokipaari kudumiseks. Mysocks sarjas on ka veidi paksem 6-kihiline Mysocks Pixel lõng, mille kirkad toonid toovad kõigil naeratuse näole.

Myboshi Fellino
Myboshi kõige suurema kaisufaktoriga Fellino karvane lõng on täislik aksessuaarideks, patjadeks ja moeavaldusteks. See paksemat tüüpi polüester lõng on 100% sünteetiline ning vegan.

Myboshi Macrame
Makramee toob idamaade puudutuse sinu koju. 100% bio puuvillast nöör on tugev ning loob lõputult võimalusi igasugusteks dekoratiivseteks DIY projektideks. Valikus on keeratud nöör algajatele ning punutud edasijõudnutele.

Myboshi valikust leiad endale sobiva lõnga mistahes projekti jaoks. Sinna hulka ka veel vajalikud tarvikud varrastest ja heegelnõeltest kuni silmustemärkijate ja täitematerjalini välja. Kes varem pole kudumisega kokku puutunud, saavad käe soojaks teha Myboshi kudumisrõnga komplektiga, mille abiga on imelihtne endale näiteks üks soe müts kududa. Myboshi on tõeline pärl iga käsitöö huvilise jaoks.