Softpastell 1/2 Sennelier komplekt puitkarbis - 1/2
Softpastell 1/2 Sennelier komplekt puitkarbis - 2/2

Softpastell 1/2 Sennelier komplekt puitkarbis

Sennelier

20. sajandi alguse paiku kulus üle kolme aasta, et luua Sennelier eriti pehmete pastellide sortiment „à l’écu“, mis on ühed suurima värviulatusega pastellid. Sajandi jooksul on toonivalik täienenud, kuid valmistamise olemus on jäänud muutumatuks.
Sennelier Extra Soft pastell koosneb kõrgekvaliteedilisest ja puhtast pigmendist, mis on jahvatatud naturaalse läbipaistva sideainega. “à l’écu” pastellide kõrge kvaliteediga koostis on sideaine ja pigmendi täiusliku tasakaalu tulemus. Varjundite saamiseks lisatakse suuremaid kogused mineraalseid peenpulbreid, jõudes nõnda lõpuks valgesse. Erakordne eredus on pigmendi ja naturaalsete mineraalsete peenpulbrite tulemus, mille Sennelier avastas 1905. aastal ja mida sellest ajast peale on kasutatud.
Sennelier ümarpastelli tootmisprotsessis ei suruta pastat kokku, vaid pastell kuivab loomulikul teel vabas õhus. Kunstiteose eluea garanteerib nii pastelli kui ka aluspinna kvaliteet. Kui tekib palju katvusi, siis on soovitatav kihte vahepeal fikseerida. Kuid püüdke viimast kihti mitte liiga tugevalt fikseerida, sest see kaotab toonide algse erksuse.

02RA13227100 3046450102045 Softpastell Sennelier 1/2 60tk puitkarbis Softpastell Sennelier 1/2 60tk puitkarbis
Saadavus kauplustes
  • Eesti
  • Tallinn Skizze1
  • Kalamaja Skizze0
  • Leedu
  • Vilnius Skizze0
  • E-pood / hulgimüük
99.40 Lisa korvi