Akrüülvärvi komplekt Sennelier Artist

Akrüülvärvi komplekt Sennelier Artist

Sennelier

Sennelier’ tippkvaliteediga akrüüliseeria eesmärgiks on luua värvid, mille konsistents ja värviesitus on sarnane tipptasemel õlivärvidele. Selle tekstuur sarnaneb värvipastale, mis on kreemjas ja rikkalik, jättes paistma soovitud pintsli- või noajäljed. Värvid on suure pigmendisisaldusega (peamiselt üksikud pigmendid), mis tagab optimaalse stabiilsuse. Sennelier hoiab alles traditsioonilist käsitöönduslikku traditsiooni, mis on range ja pideva kvaliteedikontrolli all. Iga tootmisetappi kontrollitakse põhjalikult laboris. Toode tuuakse turule alles pärast mitmeid katseid, mis kinnitavad, et see vastab väga spetsiifilistele nõuetele värvi, valguskindluse, konsistentsi, küllastuse, väärtuse, pH ja kuivamisaja osas.
Sennelier akrüülvärv annab võimaluse töötada kihtidena või värvi ujutada, kasutada seda koos teiste tehnikatega nagu pastellid, süsi või tint, aplikatsioonides, ning luua erinevatest materjalidest kollaaže ja inkrustatsioone. Võib kasutada nii õues kui ateljees. Tagab väga hea nakkumise mitmetel mitteõlistel pindadel nagu paber, lõuend, kartonglõuend, puit, kangas, tsement, krohv, mõned plastid ja metallid. Saab kasutada pintsli, maalinoa või metallspaatliga, kanda peale otse tuubist, et saada pakse jooni, või isegi sõrmede abil.
Sobib suurepäraselt katmiseks ning on segatav lisaainetega, et muuta tekstuuri, viskoossust, läbipaistvust või intensiivsust. Sennelier akrüülil puudub tugev lõhn ning see kuivab kiiresti, tekitades püsiva, lahustumatu, mittepraguneva, mittekolletuva, veekindla kihi. Kuivamise järel tekkiv värvimuutus on väga väike või täiesti olematu, sõltuvalt värvitoonist.

02RA12023400 3046451873593 Akrüülvärvi komplekt Sennelier Artist 10x21ml Akrüülvärvi komplekt Sennelier Artist 10x21ml
Saadavus kauplustes
  • Eesti
  • Tallinn Skizze2
  • Kalamaja Skizze1
  • Tartu Skizze1
  • Leedu
  • Vilnius Skizze0
  • E-pood / hulgimüük
57.15 Lisa korvi