Snazaroo

snazaroo-yldine

Paljud peavad 1989. aastal asutatud Snazarood kõige lemmikumaks näovärviks maailmas! Snazaroo ülistab lapsepõlve ja annab kõik esmavajaliku, et enda ümbermuutmise ja mängu rõõme nautima hakata. Toitke oma laste fantaasiat veidrate näomaalingutega, alates uljaspäisest piraadist kuni haldjaprintsessini või ükskõik milleni, mille peale lapsed või te ise üldse tulla võite. Lastele meeldib end meie erksate näovärvide abil mõneks lemmiktegelaseks muuta.


Kvaliteet ja ohutus

Snazaroo võtab näomaalimist kirglikult ning garanteerib oma toodete kõrgeimad kvaliteedi- ja ohutusstandardid. Selline pühendumus teeb Snazaroo paljude vanemate, laste ja professionaalsete näomaalijate jaoks esimeseks valikuks.

snazaroo-sensitiveskin
Snazaroo usub, et on võimalik valmistada tooteid, mis on 100% ohutud. Võite kindel olla, et Snazaroo näovärvid on klassifitseeritud kui tervisele ja keskkonnale ohutud. Snazaroo näovärvide koostis on parabeeni- ja lõhnavaba ning valmistatud esmaklassilistest kosmeetikatoodete koostisainetest. Seetõttu on need värvid ohutud isegi kõige õrnemale nahale.

snazaroo-easytoremove
Kõik Snazaroo näovärvid on veepõhised, mistõttu on neid eemaldada samavõrd lihtne, kuivõrd lõbus on neid peale kanda! Eemaldamiseks on tarvis lihtsalt seepi ja sooja vett; ei mingit küürimist ega tugevaid eemaldusvahendeid. Pidage ainult meeles, et suure pigmendisisalduse tõttu võivad mõned värvid plekke jätta.

snazaroo-stepbystepguide
Otsite nägude värvimiseks inspiratsiooni? Snazarool on suur valik lihtsaid, samm-sammulisi juhendeid teie loovuse toetamiseks. Lihtsad, värvilised, ohutud – laske Snazaroo näovärvide abil oma fantaasial juba täna lendu tõusta!