Skizze e-pood kannab nüüd “Turvaline ostukoht” usaldusmärgist

2017 aasta alguses on AS Vunder saanud E-kaubanduse Liidu liikmeks ja Skizze e-pood kannab nüüd ka “Turvaline ostukoht” usaldusmärgist.

E-kaubanduse Liit on 2008 aastal loodud katusorganisatsioon, kus üheskoos liikmetega lahendatakse e-kaubanduses esilekerkivaid probleeme ja muresid ning hoolitsetakse internetiäri terve käekäigu eest vastavalt headele tavadele, kõrgetele kvaliteedistandarditele ja õiglasele seadusandlusele. Eesti E-kaubanduse liidul on ligi 190 aktiivset liiget üle Eesti ja põhiliseks missiooniks on e-kaubanduse arendamine Eestis.

“Turvaline ostukoht” on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis e-poodidele. “Turvalise ostukoha” märgiga e-poodides on ostmine turvaline, need veebipoed on usaldusväärsed ning on Eesti E-kaubanduse Liidu poolt kontrollitud  ja vastavad märgise saamiseks esitatud tingimustele. Usaldusmärgi eesmärk on suurendada tarbijates usaldust e-poodide vastu ning tõsta e-kaubanduse taset ja mainet Eestis.

Skizze on Baltimaade juhtiv kunstikaupluste kett ja alates 2009 aastast tegutseb ka e-pood, mille kaudu on võimalik osta suurimat valikut kvaliteeseid kunstitarbeid koju kätte.

logo-turvaline-ostukoht-must