Washi teip mt Mizumaru Anzai

Washi teip mt Mizumaru Anzai

mt masking tape mt x artist series

Jaapanist pärit washi teip on dekoreeritud maalriteip, millega saab kaunistada kõike mida hing ihaldab, alustates karpide ja kaartidega ning lõpetades nõude ja mööbliga. Sobib paljudele pindadele, nt paber, puit, metall, portselan, klaas jms. Tänu tööstuslike teipide tootmise taustale on mt teip kõrge kvaliteediga, tugev ja samas õhuke. Väga hästi liimuv, tänu millele jääb teip püsima, samas on seda lihtne eemaldada ja liimist ei jää mingit jälge.
Illustraator Mizumaru Anzai sündis Tokyos 1942. aastal. Ta lõpetas Nihoni Ülikooli kunstikolledži kaunite kunstide osakonna. Pärast Dentsu reklaamibüroo ning New Yorgis ja Heibonshas asuva disainistuudio ADAC kunstilise juhina töötamist jätkas ta vabakutselise disainerina. Ta on võitnud Asahi reklaamiauhinna, Mainichi reklaamidisaini auhinna, JAGDA näituse 1987. aasta kunstniku auhinna ja 1988. aasta Kinema Jumpo lugejaauhinna. Ta on loonud palju pildiraamatuid ja koomikseid, kirjutanud esseesid ja romaane. Ta oli Tokyo illustraatorite seltsi (TIS), Jaapani graafiliste disainerite assotsiatsiooni (JAGDA), Jaapani kirjanike liidu, Jaapani PEN-klubi liige aga ka Japan Snowdome Associationi ja Curried Rice Associationi president.

Lõppev 02MTANZI02Z0 4971910205266 Washi teip mt Mizumaru Anzai 30mmx10m prints Washi teip mt Mizumaru Anzai 30mmx10m prints
Saadavus kauplustes
  • Eesti
  • Tallinn Skizze3
  • E-pood / hulgimüük
7.00 Lisa korvi