Washi teip mt Erik Bruun

Washi teip mt Erik Bruun

mt masking tape mt x artist series

Jaapanist pärit washi teip on dekoreeritud maalriteip, millega saab kaunistada kõike mida hing ihaldab, alustates karpide ja kaartidega ning lõpetades nõude ja mööbliga. Sobib paljudele pindadele, nt paber, puit, metall, portselan, klaas jms. Tänu tööstuslike teipide tootmise taustale on mt teip kõrge kvaliteediga, tugev ja samas õhuke. Väga hästi liimuv, tänu millele jääb teip püsima, samas on seda lihtne eemaldada ja liimist ei jää mingit jälge.
Erik Bruun on Soome graafiline disainer, ta sündis Viiburis 7. aprillil, 1926. Bruun veetis oma lapsepõlve Viiburi lähistel Säiniös, mis 1944. aastast kuulub Venemaale. Sõja ajal kolis ta perekond Helsingisse, kus Bruun hakkas õppima graafilist disaini Helsingi Kunsti ja Disaini Ülikoolis. 1950. aastal lõpetas ta graafilise disaini eriala. Aastal 1953 asutas ta oma graafikafirma. Bruun on kujundanud arvaukalt logosid, brändijuhendeid, plakateid, raamatuid, aastaaruandeid metsatööstuse firmadele, marke ja isegi Soome rahatähti. Tema viimane saavutus on tekstiilide disanimise ühisprojekt firmaga Vallila Interiors. Tema plakatid, postkaardid ja margid kujutavad peamiselt kaunist Soome loodust. Erik Bruun on tasuta tööna disaininud Soome Looduskaitseliidu logo, mis näitab tema sügavat armastust looduse vastu ja tema muret selle püsimise pärast. Aastal 2007 sai Bruun Pro Finlandia medali. Soome Kunstide Nõukogu andis talle professori tiitli, mis on austusavaldus Erik Bruuni pikaajalisele kunstitegevusele.

Lõppev 02MTERIK04Z0 4971910250112 Washi teip mt Erik Bruun 15mmx7m bus window Washi teip mt Erik Bruun 15mmx7m bus window
Saadavus kauplustes
  • Eesti
  • Tallinn Skizze2
  • E-pood / hulgimüük
3.15 Lisa korvi