Töötuba: Mandala loomine

Mandala

Mandala on alati olnud harmoonia ja täiuslikkuse püha sümbol ning kehastanud Universumi eeskuju. See sümbol jõudis meile idapoolsetest usupraktikatest (budism, hinduism), kus see oli jumaluste maailma püha pilt. Psühhiaater ja analüütilise psühholoogia rajaja Jung pidas mandalat mitte ainult eneseleidmise ja oma potentsiaali avamise tööriistaks, vaid ka kaitseringiks.

Kutsume teid Skizze Tallinna stuudiosse, et sukelduda lõuendil oleva mandala meditatiivsesse joonistusse ja saada energiat ning inspiratsiooni. Töötuba viib läbi hennakunstnik Alexandra Lorelei (instagram.com/alexandra_lorelei).

Juhendaja:  Alexandra Kolosova

Töötoa suhtluskeeleks on inglise ja vene keel.

ENG: Mandala has always been a sacred symbol of harmony and perfection, and embodied the model of the Universe. This symbol came to us from Eastern religious practices (Buddhism, Hinduism), where it was a sacred image of the world of deities. Jung considered the mandala not only as a tool for self-discovery and revealing of own potential, but also a protective circle.

We invite you to Skizze Tallinn studio to immerse yourself into the meditative drawing of a mandala on canvas and get filled with energy and inspiration. The workshop is conducted by the henna artist Alexandra Lorelei (instagram.com/alexandra_lorelei).