Töötuba: Ainulaadne taimepott – idee kingituseks

Ainulaadne taimepott

Kas oled kunagi mõelnud, et vahva oleks savist ise midagi luua? Tule üksi või koos väiksema seltskonnaga savi töötuppa, kus keskendutakse keraamiliste taimepottide valmistamisele, kasutades selleks käsitsi voolimise tehnikat. See loominguliselt vaba tegevus sobib nii algajatele kui ka kõigile neile, kellel juba on kogemus saviga. Lisaks tehniliste oskuste jagamisele julgustatakse tegevuse käigus olema loomingulised ja kasutama enda kujutlusvõimet, et luua midagi ainulaadset ja täiesti oma stiilis. Tegemist pole traditsioonilise saviklassiga, kus on etteantud kuju ja kujundus – ole sina ise ja loo midagi erilist!

Kujude tegemiseks kasutame DAS voolimismassi ning välispinna katmiseks Marabu Decormat ja Decorlack värve. Kuna kujud peaksid mingi aeg kuivama, enne kui toonida sisepinda, siis pakume välja variandi tulla peale töötuba tagasi lakkima või teeme laki/värvi soetamiseks osalejatele soodustuse 10% ulatuses.

Juhendaja: Tiziana Schembri

Juhendaja Tiziana Schembri on Tallinnas elav ja töötav Malta keraamik, kelle sooviks on pakkuda konkreetsete õpieesmärkidega loomingulisi töötube. Tema tegevustega saab lähemalt tutvuda tema kodulehel ja Facebooki lehel.