Automoblox

Automoblox

Klotsidest ehitamine. Autod ja veokid. Kujundite sorteerimine ja pusled. Need mänguasjad on pidanud vastu aja testidele, võludes lapsi täna samamoodi nagu aastakümneid tagasi.
Automoblox on kasutanud nende klassikaliste mänguasjade kõige väärtuslikumaid elemente ja loonud värske puitmoodulitest koosnevate sõidukite sarja, mis võimaldab lastel luua oma stiiliga auto.
Automobloxi puhul on liidetud klassikaliste mänguautode lõbusus naturaalse puidu soojusega, külluslikult värvitud katuste ja erksate kummist rehvidega, et luua disainsüsteem, mis stimuleerib loomingulist mõtlemist ja innustab igas vanuses lapse käelist ja visuaalset taju. Kombineerides puidust klotside lõputute võimalustega mängu ja kujundite sorteerimise ning puslede tunnetusliku väljakutse, on loodud sellega tervet arengut soosiv mängimise süsteem, mis on tänapäeva lastele nii oluline.

Ameerika disainer Patrick Calello tuli Automobloxi idee peale kui ta õppis Carnegie Mellon Ülikoolis tööstusdisaini. Kombinatisoon tema kirest disaini ja autode vastu moodustas Calello visiooni Automobloxist – luua mänguasi, mis inspireeriks suurte mõtlejate ja loojate järgmist genaratsiooni.
Calello, kelle disaini portfoolio sisaldab erinevaid tooteid tarbekaupadest esmaklassilise elektroonikani, Broadway markiise ja Columbia Records’i plaatinum albumeid, omades kümneid USA ja rahvusvahelisi patente, suunas resursid Automobloxi , et aidata lastel arendada oma unikaalset stiili tunnetust ja disaini enesekindlust.

automoblox-designed-by-calelloDesigned by CalelloIga Automoblox auto kannab „Designed by Calello“märki, mis on tunnuseks heale tööle, mis on selle generatsiooni ühe innovatiivsema mänguasja tegemisele läinud.


Lapse areng

Iga laps on individuaalne oma unikaalse loomingu ja stiili tajuga. Millegi uue ja unikaalse loomine ja lapse kujutlusvõime sünd on see, mis on Automobloxi idee taga.
Turul on piisavalt ehitamise ja kokkupanemise mänguasju, millel on juhendid ja illustratsioonid aitamaks lapsel ehitada asi, mille pilt on karbil. Automobloxiga mängib laps „karbist väljas“ – paneb kokku enda silmade läbi kujuteldava erilise disainiga auto.

Automobloxi disainer Patrick Calello töötas tihedalt juhtiva lapse arengu psühholoogiga, et luua mängu kogemus, millel oleks ka hariv väärtus. Automobloxiga õpib laps eesmärgile suunatud tegevust, mille läbi omandatakse teadmist kordineeritud järgevalt:

automoblox-lapseareng_visio
Visuaal-ruumiline töötlemine
Visuaal-ruumiline töötlemine on oluline lüli informatisooni töötlemise ja visuaalsete oskuste vahel. Automobloxiga mängides saab laps avastada, kuidas nad tajuvad kujundeid ja osade-terviku suhet pannes pusle tükke kokku. Nad hakkavad kasutama sellised oskusi nagu pöörlemine, integreerimine ja nurkade nägemine, et täpselt eristada kujundeid ja kuidas nad saavad ehitada ja disainida enda autosid.

automoblox-lapseareng_creativ
Probleemide loominguline lahendamine
Laps on julgustatud mõtlema uusi viise, kuidas oma fantaasiat kasutades Automoblox osadest luua uusi sõidukeid. Loominguliste probleemide lahendamise oskus areneb, kui sinu laps on võimeline tulema uutele ideedele ja neile leidma erinevaidlahendusi (või erinevaid kombinatsioone loomaks uut auto disaini). Automoblox aitab planeerimise oskuses. Loomingulisus sisaldab originaalsust, paindlikust, iseseisvust ja mängulisust.

automoblox-lapseareng_kaeline
Üldised ja täpsed käelised oskused
Üldised ja täpsed käelised oskused arendavad ja harjutavad lapse tunnetust. Automoblox edendab täpset käe koordinatsiooni ja visuaalset liikumist, rõhutades käe liikumise osavust ja näppude võimekust ning kiiruse arengut.


Erinevas vanuses lastele pakub Automoblox erinevaid arenguvõimalusi:

automoblox-lapseareng_3a
3a – Lükka ja mängi
Alguses võib laps eelkõige lükata ringi Automobloxi. Tagasiside tõelisest kummist rehvidelt teeb selle mängu üpris rahuldavaks. Stiil ja sisseehitatud kujundite sorteerija on nende mõistusele väljakutseks. Julgusta last rattaid ja katust ära võtma.


automoblox-lapseareng_5a
5a – Võta lahti – pane kokku
Kui laps areneb ja saab Automobloxiga rohkem tuttavaks, keskendub nende mäng lahti võtmisele ja kokku panemisele. Füüsilised väljakutsed saavad teiseks loomulikuks osaks. See mängimise muster lisandub lihtsalt lükkamisele ja mängimisele.automoblox-lapseareng_7a
7a – Uute autode loomine
Kui laps on juba juppide lahti võtmises ja kokku panemises osav, hakkab ta rohkem pöörama tähelepanu enda disainiga autode ehitamisele. Käegakatsutavad autod ja saavutuse tunne tuleb stimuleeritud ja rahulduspakkuvast loomingulisest protsessist.automoblox-lapseareng_9a
9a – Armasta ja kogu
Automoblox on äge ja stiilne, mitte beebide mänguasi. Automobloxi vastupidavus, disain ja unikaalsus võimaldab peale kasuliku mängu aja lõppu noormehel uhkelt neid autosid enda kapi peal eksponeerida. Automoblox on loodud, et ergutadalapse hinge luues rahuldustpakkunud lapsepõlvest häid mälestusi.Mängu väärtus

automoblox-manguvaartus1
Pikk mängimise aeg
Mitmed läbimõeldud Automobloxi konstruktsiooni detailid võimaldavad koolieelikule üllatavalt pikka mängimise aega. Vahetatavad rehvid ja rattad, katus ja autokere, kus paiknevad inimfiguurid, mille jalgadeks on geomeetrilised kujundid, suunavad lapse mõtlema ja omandama teadmisi erinevatest kujunditest.

automoblox-manguvaartus2
Unikaalsete sõidukite loomine
Automoblox annab lapsele võimaluse olla auto disainer. Soov on, et lapsed mõtleks sõidukite loomise peale, mis on sündinud nende kujutlusvõimest juba varajases eas.

automoblox-manguvaartus3
Käegakatsutav mängukogemus
Ühendamise süsteem on täpselt nagu ta olema peab.,kui ühendaja on paigas käib klõpsatus. Kõik osad peavad andma lapsele vajaliku tagasiside kui ta liigub oma unikaalse auto poole. Tunne, mis tekib kummide põrandal veeremisel.

automoblox-manguvaartus4
Universaalne veetlus
Ilusad kujud, erksad värvid ja peen stiil meeldib kõikidele inimestele erinevates vanustes üle maailma. Autosid loetakse tavaliselt poiste mänguasjadeks, aga pehmed kujud ja õrnad kurvid koos mängukogemusega on sama meeldivad ka tüdrukutele. Automoblox julgustab ka lapse koostegevust nii vanematega kui ka vanema õe-vennaga.

automoblox-manguvaartus5
Saavutuse tunne
Millegi uue ja erilise loomine on meeli ergutav tunne. Automobloxi mängimise süsteem toob seda põnevust igale lapsele, kes sellega mängib. Millionite kombinatsioonidega, erinevate lahendustega pakub see ajatu mänguasi suurepärast loomingulist raamistikku.


Vastupidavus ja kvaliteet

Klassikaliste puidust mänguautode iseloom ja vastupidavus koos modernse disainiga, on muundatud klotside ehitamise süsteemiks, mis võimaldab lastel luua oma stiiliga auto, Automoblox toob vanakooli mängimise väärtused 21. sajandisse.

Me elame maailmas, kus mänguasjad on äravisatav mänguasi. Automobloxi loojad leiavad aga, et sellega anname oma lastele vale sõnumi. Leiame, et on parem omada ühte suurepärast mänguasja, mitte 10 odavat. Seetõttu ongi loodud Automoblox kestma. Materjalide valik, millest Automobloxi tehakse vastavad kindlatele nõudmistele, nende tootmisel ei püüta saavutada masstoodangu hinda.
Automoblox on loodud perekonna reliikviaks alates kättesaamisest, et lapse ja mänguasja vahel tekiks nii hea side, et laps sooviks oma Automobloxi alles jätta ja anda selle edasi oma lapsele.

See auto peab vastu mitme generatsiooni mängimisele, kaotamata oma visulaaset ja käegakatsutavat võlu tänu Euroopa pöögipuidust kerele, uhketele ja vahetatavatele lisaosadele ja pilkupüüdvate värvidega polükarbonaadist plastikkatustele. Automoblox on kõrgkvaliteediga ning ehitatud just noore seiklusliku disaineri karmi ja kukkumisrohke mängimise jaoks.

automoblox-vastupidavus1
Kõik Automobloxi veljed on tehtud polükarboniid plastikust, mis teeb need sõnaotseses mõttes kuulikindlaks, peaaegu võimatuks katki teha. Need on kaetud kauasärava mitte-toksilise hõbedase metallse värviga.

automoblox-vastupidavus2
Ilusad läbipaistvad Automobloxide katused on tehtud polükarboniid plastikust – tulemuseks on värviliselt läbipaistev katus. Lihtsad kukkumised on mänguasjade puhul tavalised, aga Automoblox on tehtud nii, et ta elaks üle ka kokkupõrke katusele.

automoblox-vastupidavus3
Automobloxi disainimisel on mõeldud sellele, et see kannataks 2.1m kõrguselt 10 kukkumist ühele rattale. Sellise testi läbib Automoblox kas täiesti tervena või väga väikese kahjustusega. Kuigi sellisele väärkasutamisele vastupidamine ei ole nõutud, siis Automobloxi tegijad leidsid, et auto võiks ikka ühe või kaks kukkumist teise korruse trepistvastu pidada.

automoblox-vastupidavus4
Automoblox sillad on tehtud polükarboniit plastikust, mis teeb nad purustamatuks. Sillad on kinnitatud Automobloxi keresse haardumisega, nii et nad ei tule ära.

automoblox-vastupidavus5
Kõik Automoblox puidust osad on kaetud 3 korda mitte-toksilise lakiga, et saavutada sile tulemus. Iga kihi vahel on pinda siledaks lihvitud. Selline tugev pind peab vastu kriimustustele ja mõlkidele, mis võivad tundidepikkusest hoogsast mängimisest tulla.

automoblox-vastupidavus6
Kõik Automoblox autod peavad vastu 50kg allpoole suunatud jõule. On eeldatud, et laps võib teha hulle asju, kui ema ja isa parasjagu ei vaata, aga Automobloxiga ei jää mängud mängimata.

Automoblox täidab või ületab kõiki USA ohutus reegleid ASTM F963a ja vastab kõikidele EU EN-71 standarditele. Kvaliteet, ohutus ja vastupidavus on Automobloxi jaoks eluliselt olulised.
Osad, mis võiksid ekstreemsete mängudega katki minna, tehti paremaks, et mängu kogemus oleks nii ohutu ja rahulduspakkuv kui võimalik.

automoblox-vastupidavus-nouded


Auhinnad

automoblox-auhind-openheimtoyportfolioplatinumaward
Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award 2006/2009/2013
See auhind antakse kõige väljapaistavamale ja innovaatilisemale mänguasjale, mis täiustab laste mängimaailma. Oppenheim Toy Portfolio on ainuke sõltumatu teejuht laste asjadeni.
2006 – Original seeria, 2009 – Mini seeria, 2013 – Päästeüksused (Emergency Response Line)

automoblox-auhind-practicalpreschoolsilver2005
Practical Pre-School Silver Award 2005 (UK)
Practical Preschool award auhindab neid, kes on olnud innovaatilised mänguasajde turul.

automoblox-auhind-iparentingmediaawardwinner
iParenting Media Award Winner 2005
Selle auhinna valimine põhineb kvalifitseeritud inimeste (litsentseeritud, lapsevanemad ja toote ekspertite) arvamusel.

automoblox-auhind-toytalktoptoy
Toy Talk – Toy of the Year 2007
2006 aastal ajakirjanik David Smith’i poolt loodud auhind. Avastanud uuesti oma armastuse mänguasjade vastu võimaldab David läbi Toy Talk’I ühendada kolm kirge tema elus – perekonna, kirjutamise ja lustimise.

automoblox-auhind-parentschoicesilverhonor
Parent’s Choice Foundation
Ühingu eesmärgiks on anda auhind neile, kelle toode aitab lastel kasvada füüsiliselt, moraalselt ja suurendada kujutlusvõimet. Asjad mis on mõistliku hinnaga ja igati toredad.

automoblox-ajakirjad